Kadra

Agnieszka Saramowicz-Garstecka

Agnieszka
Saramowicz-Garstecka

Jestem absolwentką 1 Liceum Ogólnokształcącego im.Mikołaja Kopernika w Toruniu , w którym od 24 lat pracuję jako nauczycielka języka angielskiego. Posiadam tytuł nauczyciela dyplomowanego oraz jestem państwowym egzaminatorem egzaminu maturalnego. W roku 1993 ukończyłam Filologię Angielską na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dziesięć lat później odbyłam Studia Podyplomowe w zakresie nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie im.Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Czytaj więcej

Karolina Pszczółkowska

Karolina
Pszczółkowska

Właściwie odkąd pamiętam język angielski i Wielka Brytania są obecne w moim życiu. Najpierw była fascynacja Sherlockiem Holmesem. Uwielbiałam rozwiązywać razem z nim detektywistyczne zagadki i popijać herbatę przy Baker Street 221B. Potem poznałam Paddingtona i już w wyobraźni przechadzałam się ulicami Londynu, aby przy Portobello Road spotkać pana Grubera. To były moje pierwsze angielskie oczarowania.

Czytaj więcej

Magdalena Bania

Magdalena
Bania

Jestem absolwentką Wydziału Filologii Angielskiej na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, nauczycielem mianowanym w 1 Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Państwowym Egzaminatorem Maturalnym. Specjalizuję się w przygotowaniu uczniów do uzyskania certyfikatów: First Certificate in English i Advanced Certificate in English oraz zdania matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Pomagam młodym ludziom osiągnąć ich cel , który bardzo często okazuje się furtką do dalszych sukcesów.

Czytaj więcej

Ewa Fiałkowska

Ewa
Fiałkowska

Nazywam się Ewa Fiałkowska i jestem magistrem sztuki. Ukończyłam Wydział Sztuk Pięknych na Toruńskim Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika. Od dziewięciu lat uczę dzieci w szkole plastyki. Prowadziłam również autorskie warsztaty „Young For Fashion” z dziećmi i młodzieżą, których efektem były kreatywne kolekcje i niepowtarzalne pokazy mody. Współpracowałam również z Centrum Sztuki Współczesnej, realizując dla nich rozmaite warsztaty plastyczne.

Czytaj więcej

Projekt i wykonanie Pollyart